Hakkımızda

Coşkun Egzoz 1997 yılında Sakarya Dörtyol Sanayi Çarşısı Arifiye Yolu Üstü EGZOZ sistemleri alanında faaliyete başlamıştır. Sakarya ve çevre bölgelerde sektöründe ilkleri başaran COŞKUN EGZOZ teknolojiyi yakından takip ederek komple  egzoz sistemleri konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalıştığımız firmalar en ileri teknolojileri kullanılarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. İşletmemizin ilk günden beri temel prensiplerinden birisi teknolojiye yatırım yapmak olmuştur.

Firmamız Türkiye'de ve Dünya'da kendini kanıtlamış (OEM)ORİJİNAL EGZOZ EKİPMANLARI. markaları bünyesinde barındırmaktadır. MATAY EGZOZ Yetkili Servisi ,BOSAL, EGSAN, AES, STEEL, ARSLAN, LİONFİRE,WESTAR,İR-İL-TUBE Egzoz Sistemleri ile ortak çalışmaktadır. Kimsayal ürünler olarak TUNAP.ANA BAYİİ,CARBON CLEAN, BELL ADD vs. dünya markaları ile ortak çalışmaktayız.

ISO/TS 16949-belgesi-Kaliteye verilen bu önemin yanısıra çevreye verilen önemin bir sonucu olarak ISO 14001 belgeli ürünler  ile hizmet  vermekteyiz.

Coşkun Egzoz Sistemleri müşterilerine ve topluma hizmet verirken kalite, çevre, güvenlik, sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve buna bağlı yasal mevzuata riayet etmeyi şirket prensibi olarak kabul etmiştir